Wydanie nr 111 / 2023   

 

sobota, 27 styczeń 2024 20:22

Samorządowcy z Powiatu Nowodworskiego nie pozostają obojętni wobec 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Wyróżniony

Napisał

Samorządowcy z Powiatu Nowodworskiego nie pozostają obojętni wobec 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Już w nadchodzącą niedzielę, 28 stycznia 2024 roku, mieszkańcy regionu będą mieli szansę wziąć udział w wyjątkowych licytacjach, gdzie mogą zdobyć unikalne doświadczenia i gadżety, a jednocześnie wspomóc szczytny cel.

Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego, Jacek Michalski, zaprasza do licytacji obiadu z burmistrzem, który odbędzie się w gospodzie Mały Holender. To doskonała okazja, by spędzić miłe chwile w towarzystwie naszego włodarza.

Starosta Jacek Gross dołożył do licytacji wyjątkowe wino BEAUJOLAIS-VILLAGES z Burgundii, pochodzące z jego osobistej kolekcji. To delikatne, wytrawne wino, które z pewnością zadowoli miłośników dobrego smaku.

Wartościowy zestaw gadżetów powiatowych, w tym piłka z autografami takich znakomitości jak Dariusz Szpakowski, Radosław Majdan, Rafał Maserak, Piotr Świerczewski oraz Piotr Tyburski, trafi również pod młotek licytacyjny.

W Stegnie, Wójt Gminy Ewa Dąbska serdecznie zaprasza do udziału w 32. Finale WOŚP, który odbędzie się w Zespole Szkół w Stegnie. Na licytacji pojawi się unikatowa torba z gadżetami Gminy Stegna. Na aukcje trafi Złoty Medal Wójta Gminy Stegna, dwa pendrive, magnes, dwa albumy książkowe, kalendarz ścienny, dwa kalendarze książkowe, zestaw Parkera-pióro i długopis oraz dwie koszulki z autografami Pani Wójt.

W Sztutowie, Wójt Gminy Robert Zieliński nie tylko wsparł finansowo kuchnię, w której powstały przepyszne dania do sprzedaży, ale także przekazał na licytację różnorodne gadżety. Ponadto pan Wójt tradycyjnie bierze aktywny udział w licytacjach, co zawsze stanowi dodatkową zachętę do udziału w orkiestrze. 

Zachęcamy wszystkich do aktywnego udziału w 32. Finale WOŚP, gdzie wspólnie możemy wpisać się w historię tej szlachetnej inicjatywy.

 

wośp samorządowcy01
wośp samorządowcy11
wośp samorządowcy19
wośp samorządowcy03
wośp samorządowcy18
wośp samorządowcy17
wośp samorządowcy16
wośp samorządowcy15
wośp samorządowcy14
wośp samorządowcy13
wośp samorządowcy12
wośp samorządowcy10
wośp samorządowcy08
wośp samorządowcy07
wośp samorządowcy06
wośp samorządowcy05
wośp samorządowcy04
wośp samorządowcy02
wośp stegna (3)
wośp stegna (4)
wośp stegna (10)
wośp stegna (11)
wosp stegna (3)
wosp stegna (1)
Previous Next Play Pause

Skomentujjoomla

 Żuławy TV - Regionalna Telewizja z powiatu nowodworskiego.

+48 513 829 291  kontakt@zulawytv.pl