Wydanie nr 175 / 2023

poniedziałek, 03 czerwiec 2024 19:12

Sukces nowodworskich policjantów na I Mistrzostwach Żuław w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. Wyróżniony

Napisał
Sukces nowodworskich policjantów na I Mistrzostwach Żuław w Wyciskaniu Sztangi Leżąc. KPP Nowy Dwór Gdański

Nowodworscy policjanci już od dłuższego czasu pasjonują się wyciskaniem sztangi. Ciężko trenują, aby utrzymać swoją siłę. W sobotę, 25 maja 2024 roku w Nowym Dworze Gdańskim odbyły się I Otwarte Mistrzostwa Żuław w Wyciskaniu Sztangi Leżąc.

Do udziału w zawodach zgłosili się mundurowi z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim. Całe zawody były zorganizowane przez już emerytowanego nowodworskiego policjanta Radosława Smolińskiego, który nadal rozwija swoją pasję sportową.

W klasyfikacji w kategorii wagowej do 105 kg mł. asp. Paweł Marczak zdobył dwa razy srebrny medal w kategorii zawodowiec i kategorii służby mundurowe wyciskając sztangę o wadze 200 kg, przy czym pobił swój życiowy rekord.

Pierwsze miejsce w kategorii wagowej do 65 kg i kategorii służb mundurowych zajęła post. Magda Strzałkowska oraz wywalczyła czwarte miejsce w kategorii zawodowiec, wyciskając sztangę o wadze 60 kg.

Drugie miejsce w kategorii wagowej do 65 kg i kategorii służb mundurowych zajęła asp. Joanna Słowik oraz wywalczyła piąte miejsce w kategorii zawodowiec, wyciskając 55 kg przy czym, pobiła swój życiowy rekord.

W zawodach również uczestniczyli emerytowani nowodworscy policjanci Radosław Smoliński, zajmując dwa razy pierwsze miejsce w swojej kategorii oraz Sebastian Białachowski, który zajął 2 miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszej determinacji i siły w osiąganiu kolejnych sukcesów.
Teraz przed naszymi policjantami dalsza praca nad formą i przygotowania do kolejnych zawodów.

I Mistrzostwach Żuław w Wyciskaniu Sztangi Leżąc (4)
I Mistrzostwach Żuław w Wyciskaniu Sztangi Leżąc (2)