Wydanie nr 147 / 2022   

 

wtorek, 26 kwiecień 2022 17:13

Ogólnopolski konkurs „Policjant, który mi pomógł”.

Napisał
Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji organizuje ogólnopolski konkurs „Policjant, który mi pomógł”. Głównym celem konkursu jest w szczególności promocja postaw i umiejętności policjantów osobiście zaangażowanych w pomoc osobom pokrzywdzonym.
 
Istotą przedsięwzięcia jest również wyróżnienie tych funkcjonariuszy Policji, którzy charakteryzują się wyjątkowym profesjonalizmem, empatyczna postawą i umiejętnościami w obszarze indywidualnej pomocy osobom dotkniętym przemocą w rodzinie.
 
Zgodnie z regulaminem konkursu, zgłoszenia policjanta do konkursu może dotknąć osoba indywidualna, instytucja, organizacja. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.policja.pl.
 
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 maja 2022 r. Formularze zgłoszeniowe można nadsyłać na adres e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

Laureatów konkursu wybiera Komisja, w skład której wchodzi przedstawiciel Biura Prewencji KGP oraz laureaci 3 ostatnich edycji konkursu „Policjant, który mi pomógł”. 

Podczas wyłaniania Laureatów w szczególności brane będzie pod uwagę ich zaangażowanie w działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa obywateli, jak również doświadczenie i zaangażowanie w pomoc osobom, wobec których istnieje podejrzenie, że są krzywdzone.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania Kandydatów!

Skomentuj