Wydanie nr 268 / 2022   

 

piątek, 05 sierpień 2022 15:55

Kto zostanie Mistrzem Polski? Zmagania najlepszych polskich ratowników w Kątach Rybackich już w ten weekend. Wyróżniony

Napisał
Kto zostanie Mistrzem Polski? Zmagania najlepszych polskich ratowników w Kątach Rybackich już w ten weekend.
 
Już w ten weekend na plaży w Kątach Rybackich, odbędzie się czwarta odsłona z cyklu Garmin Rescue Heroes 2022 - Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Morskim.  Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Morskim to najważniejsza impreza z zakresu sportowego ratownictwa wodnego rozgrywana w sezonie letnim w Polsce. Ratownicy z całego kraju rywalizują w konkurencjach indywidualnych i drużynowych będących symulacją rzeczywistych akcji ratowniczych w oparciu o regulamin zawodów sportowych International Life Saving Federation (ILS)
 

6 i 7 sierpnia w Kątach Rybackich odbędą się Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Morskim. Podczas dwóch dni rywalizacji w duchu
fair play rozegrane zostaną konkurencje indywidualne i drużynowe, m.in. wyścigi na deskach ratowniczych, akcja z pasem ratowniczym, akcja z deską ratowniczą oraz konkurencje pływackie i biegowe. W ramach zmagań rozgrywane są konkurencje będące symulacją rzeczywistych akcji ratowniczych, w oparciu o regulamin Światowej Federacji Ratownictwa Wodnego (ILS).
 
Zawody są również doskonałym środkiem promocji ratownictwa i bezpiecznego wypoczynku nad wodą - przy okazji zmagań odbywać będą się pokazy i ćwiczenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej, w tym z użyciem gogli do wirtualnej rzeczywistości oraz zajęcia ruchowe dla kibiców i odwiedzających arenę zawodów.
 
Program godzinowy na plakacie:
 
plakat 724x1024 1

Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Morskim to już czwarta impreza z cyklu Garmin Rescue Heroes i jednocześnie ostateczny sprawdzian dla ratowników, którzy już we wrześniu wystartują w Mistrzostwach Świata we włoskim Riccione.
 
 
link więcej info http://grh.com.pl/ 
 

Skomentuj