Wydanie nr 177 / 2022   

 

sobota, 09 styczeń 2021 17:38

Wypadek w Sztutowie. Samochód uderzył w skuter. Poszkodowany trafił do szpitala.

Napisał
Wypadek w Sztutowie. Samochód uderzył w skuter. Poszkodowany trafił do szpitala. OSP Sztutowo
Poszkodowany motocyklista w Sztutowie. Kierowca samochodu najprawdopodobniej wymusił pierwszeństwo uderzył w skuter i zepchnął go pod nadjeżdżający pojazd. Kierowca skutera trafił z obrażeniami do szpitala. Droga była zablokowana. Policja prowadzi czynności wyjaśniające.

 Zgłoszenie w sprawie wypadku w Sztutowie wpłynęło do dyżurnego jednostki około godziny 7.00. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że poruszający się samochodem marki Renault 34-latek nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu skuterowi kierowanemu przez 54-letniego mężczyznę. Z powodu odniesionych obrażeń kierowca skutera został przetransportowany do szpitala  Jak informuje mł. asp. Joanna Słowik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim.

Obecni na miejscu funkcjonariusze zabezpieczyli ślady, sporządzili dokumentację i przesłuchali świadków zdarzenia. Ustalono, że obaj kierowcy byli trzeźwi. Na czas prowadzenia czynności przez funkcjonariuszy przejazd ulicą Gdańską w miejscu wypadku był zablokowany. Działania prowadzili OSP Sztutowo oraz JRG Nowy Dwór Gdański.

 

Obraz może zawierać: drzewo i na zewnątrzObraz może zawierać: drzewo, niebo i na zewnątrz

 

fot. OSP Sztutowo

Skomentuj