Wydanie nr 147 / 2022   

 

poniedziałek, 09 maj 2022 13:12

Stegna. Zderzenie czołowe busa z samochodem ciężarowym. 1 ofiara śmiertelna. Wyróżniony

Napisał

Zderzenie czołowe busa z samochodem ciężarowym. 1 ofiara śmiertelna. Ulica Gdańska nieprzejezdna. Policja zorganizowała objazd.

Do zderzenia czołowego doszło w centrum Stegny na ul. Gdańskiej w okolicy kościoła. W wyniku wypadku jedna osoba poniosła śmierć. Próba reanimacji nie przyniosła efektów.
Policja zorganizowała objazd.
 
Na miejscu trwają działania z udziałem policji. Teren zabezpieczają strażacy z OSP Stegna, oraz JRG z Nowego Dworu Gdańskiego.
 
Aktualizacja.
 
Około godziny 14:00 oficer dyżurny nowodworskiej policji otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego miało dojść w miejscowości Stegna. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostali skierowani policjanci z referatu ruchu drogowego wraz z technikiem kryminalistyki.
Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 49-letni kierujący Citroenem z niewyjaśnionych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, zderzając się czołowo z jadącym na przeciwległym pasie pojazdem ciężarowym Mercedes- Benz - informuje oficer prasowy Karolina Figiel z KPP Nowy Dwór Gd.
Pomimo trwającej akcji ratującej życie, 49- latek poniósł śmierć. Droga jest zablokowana. Policjanci będący na miejscu pod nadzorem prokuratora szczegółowo wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego tragicznego wypadku.
 
wypadek stegna06
wypadek stegna12
wypadek stegna07
wypadek stegna08
wypadek stegna09
wypadek stegna10
wypadek stegna11
wypadek stegna01
wypadek stegna03
wypadek stegna04
wypadek stegna 1
Previous Next Play Pause
 
 

Skomentuj