Wydanie nr 147 / 2022   

 

piątek, 06 maj 2022 17:45

Policjanci na festynie Bezpieczna Krynica.

Napisał
Policjanci z Posterunku w Krynicy Morskiej oraz Komendy Powiatowej Policji w Nowym Dworze Gdańskim między innymi jako jedni z organizatorów uczestniczyli w pikniku rodzinnym „Bezpieczna Krynica ”. Podczas pikniku zorganizowane były licytacje, zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup nowego busa ratunkowego dla OSP w Krynicy Morskiej.
 
Funkcjonariusze, aby wspomóc naszych strażaków, z zaangażowaniem włączyli się w organizację poniedziałkowego pikniku. Główną organizatorką policyjnego stoiska była dzielnicowa z Krynicy Morskiej asp. Aleksandra Hofmann. Policjanci przygotowali namiot profilaktyczny, w którym odbywały się konkursy i pogadanki na temat bezpieczeństwa dzieci i młodzieży. Nie zabrakło również rozmów na temat bezpieczeństwa seniorów i wręczania ulotek zawierających najważniejsze porady.
 
 
1 NDG- Krynica Morska_ fb
8NDG_ KRYNICA MORSKA_ fb
9NDG- KRYNICA MORSKA_fb
7NDG- KRYNICA MORSKAA_ fb
6NDG- KRYNICA MORSKA_ fb
6-KRYNICA MORSKA_ fb
5 NDG- KRYNICA MORSKA_fb
4 NDG- KRYNICA MORSKA_ fb
3 NDG- KRYNICA MORSKA_ fb
2 NDG- KRYNICA MORSKA_1 fb
Previous Next Play Pause
 
Funkcjonariusze przypomnieli i omówili podstawowe zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, szczególną uwagę zwrócili na niechronionych uczestników ruchu drogowego, jakimi są rowerzyści. O swojej profesji, która budziła duże zainteresowanie, mówił technik kryminalistyki. Największą atrakcją dla najmłodszych był policyjny słonik „POPO”, który oprowadzał po pikniku.
 
Podczas pikniku odbywały się licytację oraz zbiórka pieniędzy, które zostaną przeznaczone na zakup busa ratunkowego dla strażaków z OSP Krynica Morska.
Dziękujemy mieszkańcom oraz turystom za niezwykle miłe przyjęcie.
 
 
 
 
 

Skomentuj